V petek, 8. maja 2026, je bil za učence 1. a OŠ Mengeš prav poseben dan. V lepem sončnem vremenu so izkoristili nagrado, ki so si jo prislužili z najbolj aktivnim sodelovanjem v letošnji nagradni igri Grinastične pravljice in obiskali ljubljanski živalski vrt. Na ta dan sem se še enkrat srečal z učenci, se jim zahvalil za vse njihove prečudovite risbice, s pomočjo katerih smo skupaj ustvarili številne grinastične eko pravljice in jim zaželel čudovit dan v objemu narave!
Zahvala pa seveda tudi učiteljicam in staršem za spodbujanje otrok k razmišljanju o pomenu varovanja okolja. Le s skupnimi močmi lahko poskrbimo, da bo naš planet čist in zdrav.

